Wesprzyj nas!

Wsparcie darczyńców pozwoliło nam na nakręcenie reportaży filmowych pokazujących wzruszające świadectwa pro-life oraz ich nagłośnienie. Chcemy kontynuować ten projekt i realizować kolejne. Czy możemy liczyć na pomoc?

Nasza działalność finansowana jest wyłącznie z darowizn indywidualnych darczyńców. To, ile będziemy w stanie zrobić i na jaką skalę to wypromować zależy wyłącznie od Państwa. Jeśli podzielają Państwo nasze wartości i cenią realizowane przez nas projekty - zachęcamy do ich finansowego wsparcia.

Wierzymy, że mądrze dobrze wydajemy środki, które otrzymujemy. Dzięki dotychczas otrzymanym darowiznom udało się nam przede wszystkim zrealizować kampanię "Każde życie jest cudem" w ramach której nagraliśmy szesnaście pięknych reportaży filmowych oraz opublikowaliśmy ponad 100 świadectw pisemnych na stronie cudzycia.pl i w mediach społecznościowych.
Nasz pierwszy reportaż przedstawiający historię Basi, która urodziła się z Rybią Łuską zanotował na Youtube  ponad 200 tysięcy wyświetleń. Reportaże były dwukrotnie emitowane w Telewizji Trwam tuż przed Apelem Jasnogórskim, dzięki czemu obejrzały je kolejne tysiące osób. Okładkę i wiele stron kampanii poświęciły tygodniki "Niedziela" i "Solidarność", materiał o niej dwa razy znalazł się w głównym wydaniu "Wiadomości TVP". Mówiły i pisały o niej liczne inne media. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też świadectwa publikowane w mediach społecznościowych, każde z nich dociera do wielu tysięcy osób. Ambasadorami kampanii zostali znani dziennikarze m.in. Anna Popek, Rałał Patyra i Tomasz Wolny.

Wielkie powodzenie kampanii "Każde życiem jest cudem" powoduje, że chcemy ją kontynuować i zrealizować kolejne reportaże filmowe, opublikować kolejne świadectwa pisemne, nagrać kolejne setki z ludźmi ze świata mediów, kultury i sportu oraz wzmocnić działania promocyjne.
Myślimy też nad nowymi inicjatywami, które będziemy podejmować równolegle. A także nad profesjonalizacją niektórych obszarów organizacyjnych.
Aby zrealizować te cele konieczne będzie  pozyskanie dalszego finansowania.

Dlatego chcielibyśmy poprosić o wsparcie naszej Fundacji poprzez darowiznę. To może być np. 30 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł albo więcej. Każda kwota, nawet najmniejsza, przybliży nas do realizacji założonych celów i za każdą z serca dziękujemy!

Fundacja Grupa Proelio

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B

02-797 Warszawa

Numer konta bankowego: 39 1090 1795 0000 0001 4758 4227

IBAN: PL39109017950000000147584227

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail w tytule przelewu i dopisek "Darowizna”.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć naszą inicjatywę.

Tylko dzięki wsparciu takich Darczyńców jak Państwo będziemy mogli działać na rzecz dobrych wartości.