Wesprzyj nas!

Wsparcie darczyńców pozwoliło nam na nakręcenie reportaży filmowych pokazujących wzruszające świadectwa pro-life oraz ich nagłośnienie. Chcemy kontynuować ten projekt i realizować kolejne. Czy możemy liczyć na pomoc?

Nasza działalność finansowana jest wyłącznie z darowizn indywidualnych darczyńców. To, ile będziemy w stanie zrobić i na jaką skalę to wypromować zależy wyłącznie od Państwa. Jeśli podzielają Państwo nasze wartości i cenią realizowane przez nas projekty - zachęcamy do ich finansowego wsparcia.

Wierzymy, że mądrze dobrze wydajemy środki, które otrzymujemy. Dzięki dotychczas otrzymanym darowiznom udało się nam przede wszystkim zrealizować kampanię "Każde życie jest cudem" w ramach której nagraliśmy szesnaście pięknych reportaży filmowych oraz opublikowaliśmy ponad 100 świadectw pisemnych na stronie cudzycia.pl i w mediach społecznościowych.
Nasz pierwszy reportaż przedstawiający historię Basi, która urodziła się z Rybią Łuską zanotował na Youtube  ponad 200 tysięcy wyświetleń. Reportaże były dwukrotnie emitowane w Telewizji Trwam tuż przed Apelem Jasnogórskim, dzięki czemu obejrzały je kolejne tysiące osób. Okładkę i wiele stron kampanii poświęciły tygodniki "Niedziela" i "Solidarność", materiał o niej dwa razy znalazł się w głównym wydaniu "Wiadomości TVP". Mówiły i pisały o niej liczne inne media. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też świadectwa publikowane w mediach społecznościowych, każde z nich dociera do wielu tysięcy osób. Ambasadorami kampanii zostali znani dziennikarze m.in. Anna Popek, Rałał Patyra i Tomasz Wolny.

Wielkie powodzenie kampanii "Każde życiem jest cudem" powoduje, że chcemy ją kontynuować i zrealizować kolejne reportaże filmowe, opublikować kolejne świadectwa pisemne, nagrać kolejne setki z ludźmi ze świata mediów, kultury i sportu oraz wzmocnić działania promocyjne.
Myślimy też nad nowymi inicjatywami, które będziemy podejmować równolegle. A także nad profesjonalizacją niektórych obszarów organizacyjnych.
Aby zrealizować te cele konieczne będzie  pozyskanie dalszego finansowania.

Dlatego chcielibyśmy poprosić o wsparcie naszej Fundacji poprzez darowiznę. To może być np. 30 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł albo więcej. Każda kwota, nawet najmniejsza, przybliży nas do realizacji założonych celów i za każdą z serca dziękujemy!

Fundacja Grupa Proelio

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B

02-797 Warszawa

Numer konta bankowego: 39 1090 1795 0000 0001 4758 4227

IBAN: PL39109017950000000147584227

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail w tytule przelewu i dopisek "Darowizna”.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć naszą inicjatywę.

Tylko dzięki wsparciu takich Darczyńców jak Państwo będziemy mogli działać na rzecz dobrych wartości.


Zapoznaj się ze statutem fundacji oraz regulaminem darowizn.