"Jeśli jesteście zalęknieni, tak jak my, spróbujcie odmawiać różaniec. Zobaczycie, że nagle zaczną pojawiać się w Waszym życiu ludzie, którzy będą chcieli Wam pomóc. Zobaczycie, że nie jesteście sami, że Bóg będzie Was prowadził i wspierał i będziecie otrzymywali pokój i siłę (...) Bez wiary, bez Bożej pomocy nie bylibyśmy tam, gdzie teraz jesteśmy."

mówią Olga i Paweł Dębowscy w naszym nowym reportażu, którego premiera będzie miała miejsce już w święta. U ich synka w czasie ciąży zdiagnozowano poważną wadę genetyczną. Lekarze zalecali aborcję. Olga i Paweł, choć byli wtedy oddaleni od Boga, sięgnęli po różaniec, odwiedzili sanktuaria w Łagiewnikach i Wąwolnicy prosząc o cud dla synka. Tymczasem to on okazał się cudem dla nich, a Bóg pomógł im zmienić życie. Szanowni Państwo,

Na te święta życzymy, aby Chrystus na nowo rodził się w Państwa sercach i przyniósł nową wiarę, nadzieję i miłość.
Olga i Paweł, po tym jak zaufali Bogu, doświadczyli wielu cudów - cudu nawrócenia, cudu zbliżenia się do siebie w małżeństwie, cudu życia ze wspaniałym synkiem.
I tego Państwu także życzymy - aby każdy dzień był dla Państwa świętem i cudem.

Mamy też świąteczny prezent :) Jest nim nasz najnowszy reportaż o rodzinie Dębowskich. Premiera w Boże Narodzenie, o godzinie 18:00
Ta historia idealnie pasuje do świąt - pokazuje co się może stać, gdy pozwolimy Bogu na narodziny w naszych sercach. Reportaż dostępny będzie pod linkiem:
https://youtu.be/vWitWyEICkE