Dziękujemy za podpisanie petycji.

Zależy nam, aby dotrzeć z nią do jak największej grupy odbiorców,
dlatego bardzo prosimy o jej udostępnienie.

Dziękujemy za podpisanie petycji.

Zależy nam, aby dotrzeć z nią do jak największej grupy odbiorców,
dlatego bardzo prosimy o jej udostępnienie.


Będziemy też ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe, które pozwoliłoby nam jeszcze skuteczniej działać na rzecz tej kampanii i kolejnych.


Wesprzyj nas!

Będziemy też ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe, które pozwoliłoby nam jeszcze skuteczniej działać na rzecz tej kampanii i kolejnych.
Wesprzyj nas!

NIE dla powierzenia edukacji dzieci radykalnym ideologom z Lewicy
Lewica chciałaby w nowym rządzie przejąć Ministerstwo Edukacji po to by indoktrynować dzieci i młodzież. Apelujemy o zablokowanie tej nominacji.


Wszystko wskazuje na to,  że już wkrótce nowy rząd stworzą Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga (Polska 2050 i PSL) oraz Lewica. Lewica chciałaby w jego ramach przejąć Ministerstwo Edukacji i Nauki i zająć się indoktynowaniem dzieci oraz młodzieży. Niestety ten resort faktycznie może trafić pod jej kierownictwo – radio RMF FM podało, że takie są wstępne ustalenia przyszłych koalicjantów. Protestujemy. Nasz protest w szczególności kierujemy do Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz członków PSL. Jesteśmy przekonani, że konserwatywni wyborcy tej partii nie chcieliby, aby ich dzieci były poddawane lewicowej indoktrynacji.

Powierzenie edukacji i wychowania dzieci oraz młodzieży radykalnym ideologom z Lewicy byłoby ogromną tragedią.  Lewica chciałaby m.in.

- wprowadzić obowiązkową, permisywną edukacją seksualną, gdzie za pięknymi hasłami o uczeniu dzieci i młodzieży jak mają się bronić przed przemocą seksualną i podobnymi, kryłaby się ich seksualizacja i deprawacja

- promować  ideologię ruchów lgbt i gender (wspieranie Tęczowych Piątków, obecność w szkołach organizacji pozarządowych uczących „tolerancji”, itp.)

- wyprowadzić religię ze szkół i skończyć z finansowaniem katechetów z publicznych pieniędzy.

Szczególny sprzeciw budzi kwestia „edukacji seksualnej”. Od lat wnikliwie analizujemy treści głoszone przez „edukatorów seksualnych”. Ich przekaz sprowadza się w zasadzie do tego, że współżycie po 15 roku życia jest OK, byle było dobrowolne i z zastosowaniem antykoncepcji.  Treści są kompletnie oderwane od moralności, nauki prawdziwej odpowiedzialności i od kontekstu budowania szczęśliwej rodziny na całe życie. Całkowicie pomijane jest to, że współżycie seksualne ma konsekwencje nie tylko biologiczne i że żadna tabletka antykoncepcyjna ani prezerwatywa nie uchroni człowieka przed bolesnymi konsekwencjami psychicznymi, moralnymi i społecznymi niedojrzałych zachowań seksualnych. Zresztą nawet te biologiczne konsekwencje są przedstawiane fałszywie –  lewicowe środowiska wmawiają, że jeśli mimo zastosowania antykoncepcji dojdzie do poczęcia dziecka, zawsze można je zabić. Co więcej programy zupełnie nie szanują wrażliwości i sytemu wartości znacznej grupy dzieci i młodzieży, nie planującej przedwczesnego podejmowania współżycia (vide np. ćwiczenia nakładania prezerwatyw, czy niemal pornograficzne rysunki w podręcznikach)

Zagrożeń dla dzieci i młodzieży byłoby znacznie więcej. Lewica zupełnie nie szanuje prawa rodziców do wychowywania dzieci w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Chyba najlepiej pokazał to projekt ustawy „Legalna aborcja”, który przewidywał że 13-latka mogłaby dokonać aborcji bez wiedzy i zgody rodziców (gdy każdy zabieg medyczny do 18 roku życia wymaga zgody rodziców). Lewicowy minister edukacji z pewnością wykorzystywałby więc każdą  okazję do narzucania szkodliwych treści.

5919 podpisało.
Osiągnijmy 10000 !
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Grupa Proelio z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B, 02-797 Warszawa. Dane będą wykorzystywane na potrzeby petycji, w celu informowania o kolejnych działaniach oraz w celach statystycznych. Podanie danych jest dobrowolne. Swoje dane możesz w każdej chwili poprawiać lub zażądać ich usunięcia.
Sz. P.. Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego
Szanowni Członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego

Szanowni Państwo,

Stanowczo protestujemy przeciwko planom objęcia Ministerstwa Edukacji i Nauki przez przedstawiciela Lewicy i narażenia dzieci na radykalną indoktrynację światopoglądową.
Lewica chciałaby m.in.:
-  edukować seksualnie dzieci i młodzież,  ucząc podejścia do seksualności  oderwanego od moralności i odpowiedzialności, ucząc że współżycie seksualne nastolatków jest ok o ile jest dobrowolne i z zastosowaniem antykoncepcji
- promować  ideologię ruchów lgbt i gender (wspieranie Tęczowych Piątków , zapraszanie do szkół organizacji pozarządowych uczących „tolerancji”, itp. )
- wyprowadzić religię ze szkół i skończyć z finansowaniem katechetów z publicznych pieniędzy.
Art. 48. Konstytucji gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Postulaty Lewicy radykalnie naruszają to prawo.  
Jesteśmy przekonani,  że nie wystarczy wymóc na Lewicy, że porzuci część swoich postulatów i pod takim warunkiem zgodzić się na objęcie teki Ministra Edukacji i Nauki przez jej przedstawiciela . To środowisko dopiero co forsowało projekt „Legalna aborcja bez kompromisów”, który zakładał, że już 13 letnia dziewczyna mogłaby dokonać aborcji bez wiedzy i zgody rodziców. To doskonale pokazuje stosunek Lewicy do nastolatków i praw rodziców. Minister o takim podejściu z pewnością znalazłby wiele innych sposobów na narzucanie dzieciom i młodzieży ideologicznych treści.
Apelujemy do Państwa o postawienie weta wobec ideologicznych planów Lewicy.

Powiesz o tej petycji innym? Udostępnij dalej!